Kariérové dny TUL

Ve dnech 2. až 3. listopadu 2023 proběhnou v Liberci Kariérové dny TUL, jejichž součástí je veletrh pracovních příležitostí a profesního růstu JobTUL Day.

Datum konání
02.11.2023 - 03.11.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Technická univerzita v Liberci, Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Kariérové dny dále nabídnou prezentace desítek firem, kariérové poradenství, kulatý stůl, diskuze a další doprovodný program zaměřený na rozvoj kariéry studentů i absolventů.

Kariérové dny TUL jsou určené především pro studentky a studenty univerzity a oslovováni k účasti na akci jsou také absolventky a absolventi. Všem těmto mladým lidem by měly Kariérové dny pomoci zorientovat se na trhu práce, navázat kontakt s potenciálními zaměstnavateli, zkonzultovat otázky ke svojí kariéře nebo rozvoji své značky a v neposlední řadě se inspirovat tématy a příklady kariérního růstu v doprovodném programu.

Pro zaměstnavatele jsou Kariérové dny jedinečnou příležitostí prezentovat svou značku, setkat se s mladými a schopnými studujícími nebo absolventkami a absolventy ze všech sedmi fakult Technické univerzity v Liberci, navázat kontakty a nabídnout práci, stáž, praxi, téma pro bakalářské a závěrečné diplomové práce nebo třeba trainee program.

Kariérové dny nabídnou i bohatý doprovodný program zaměřený na práci s lidskými zdroji a kariérní růst.

Významnou součástí veletrhu bude i diskuzní stůl k zamyšlení nad otázkami uplatnitelnosti našich absolventů a jejich potřebnými kompetencemi z pohledu firem a našich studijních programů, ke kterému jsme pozvali zástupce firem Knorr-Bremse, Škoda Auto a CSG Aerospace, jež patří k hlavním partnerům Kariérových dnů. Dále o účast u kulatého stolu projevili zájem zástupci firem Kitl, Kaufland, Magna Exteriors a jednáme například i s firmou Lasvit nebo ZF, která patří k významným zaměstnavatelům v regionu.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Hana Trávníčková / hana.travnickova@tul.cz / +420 725 811 861

Doporučujeme