Když vyjednávání přestává být příjemné: Iracionalita, nedůvěra, vztek a hrozby

Dne 2. května 2022 se v Praze uskuteční intenzivní a interaktivní kurz s názvem Když vyjednávání přestává být příjemné: Iracionalita, nedůvěra, vztek a hrozby.

Datum konání
02.05.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Grandior hotel Prague, Na Poříčí 42, Praha 1
Další akce v kategoriích

Kurz se zaměří na strategie, které fungují pokud vyjednáváte v nestandardních situacích nebo s nestandardními stranami. Akce se koná od 9:00 do 16:00 hodin.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak vyjednávat se stranou, která jedná zcela iracionálně, jak obnovovat důvěru, pokud byla narušena či ztracena a jak jednat se stranou, kterou zcela ovládají emoce.

Určení:

Seminář je určen pro manažery, podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Program:

  • Úvod aneb co je standard
  • Emoce a vyjednávání
  • Ztráta důvěry a její obnovení
  • Vztek a hrozby ve vyjednávání
  • Nejúspěšnější strategie pro kritické situace

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D., zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA,…)

Informace:

Účastnický poplatek:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme