Konference Ženy v byznysu

Dne 22. dubna 2021 proběhne online 3. ročník Konference Ženy v byznysu s nosným tématem Čas je náš nejcennější zdroj.

Datum konání
22.04.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Praktické nástroje, osobnosti z českého byznysu, skvělá moderátorka z ČT. Interaktivní program, který vás zapojí do dění.

Obsah:

Jsou pro vás připraveny dva bloky přednášek plné praktického know-how. Od půl jedné klasický blok – Ženy v byznysu a od šesti nový blok – Matky v byznysu. Oba plné tipů, metod a nástrojů pro úspěšný byznys, které můžete vzít a začít používat hned zítra ve svém každodenním podnikání.

Přednášející:

Můžete se těšit na 20 zkušených přednášejících z českého byznysu. Jsou mezi nimi ženy i muži, kteří vedou velké i menší firmy. Úspěšní freelanceři, ale také podnikající rodiče. Podělí se s vámi o své úspěchy i praktické kroky, které k nim vedly. Jmenovitě pak na příklad: Simona Kijonková, CEO & Founder, Packeta Group, Tomáš Jindřišek – Dark Side, Managing Partner, Martina Vítková – NWT a. s., spolumajitelka a finanční ředitelka, Denisa Havrdová, výkonná ředitelka,
Papelote, Dalibor Pulkert, Co-founder & Managing Partner, Outboxers, Autor IdeaBoxu, Jitka Štádlerová, lektorka, koučka, organizátorka akcí a další…

Celým odpolednem a večerem bude provázet moderátorka České televize Michala Hergetová.

Networking hned na 2 způsoby: alá Tinder i řízený s moderátorem. I když si na konferenci s nikým ruku nepodáte, stejně budete mít příležitost se seznámit. A to hned dvěma způsoby. Jeden v průběhu celé akce pomocí aplikace Eventee, kde se snadno propojíte. Podobně, jako na známém Tinderu, Druhý způsob bude moderovaný networking na Zoomu, kde se účastnice uvidí i na kameře. Všichni tak budou mít možnost si odnést nejen cenné zkušenosti přednášejících, ale také kontakty.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Alena Barnová / alena@zenyvbyznysu.cz / +420 731 180 520

Doporučujeme