Kontakt-Kontrakt 2022

V roce 2022 se opět koná tradiční B2B matchmakingová akce Kontakt-Kontrakt při 63. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Datum konání
04.10.2022 - 07.10.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Výstaviště, pavilon A1, Brno
Další akce v kategoriích

Je to jedinečná příležitost, jak zvýšit svou konkurenceschopnost a identifikovat nové trhy a obchodní partnery.

Jedná se o společný projekt Regionální hospodářské komory Brno a dalších českých i zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network (EEN), hospodářských komor a společnosti Veletrhy Brno.

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) je předním průmyslovým veletrhem ve střední Evropě, jehož roční účast dosahuje více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Téměř 80 % účastníků má vliv na investice do podnikání a třetina z nich je součástí vrcholového managementu svých firem. Zastoupeny jsou všechny klíčové obory strojírenského a elektrotechnického průmyslu s primárním zaměřením na obrábění a tváření.

V centru pozornosti MSV v roce 2022 je průmysl 4.0 a digitalizace výroby, jeden z klíčových trendů inovačního procesu. K dalším výrazným tématům patří oběhové hospodářství – hospodaření s materiálovými zdroji.

Účast na akci Vám zajistí:

  • předem připravená jednání
  • propagaci Vaší společnosti a Vašich produktů
  • podpůrný servis před-během-po akci
  • volný vstup na veletrh MSV 2022

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
O. Hrdlička / hrdlicka@rhkbrno.cz / +420 532 194 918

Doporučujeme