Konzultace s ekonomickými diplomaty a zástupci CzechTrade a CzechInvest

Konzultace s ekonomickými, vědeckými a zemědělskými diplomaty a vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade a CzechInvest proběhnou ve dnech od 29. do 30. června 2023 v Praze.

Datum konání
29.06.2023 - 30.06.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Konzultace jsou součástí programu každoroční porady ekonomických, vědeckých a zemědělských diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade a zahraničních zastoupení CzechInvest, která proběhne ve dnech od 26. do 30. června 2023 v Černínském paláci a v PVA EXPO Praha Letňany.

Opět budete mít možnost konzultovat exportní možnosti ve více než 90 zemích světa. Délka jedné konzultace bude 20 minut a účast na ní zdarma.

K dispozici pro jednání Vám budou kromě ekonomických, vědeckých a zemědělských diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade, také zástupci zahraničních zastoupení CzechInvestu (Japonsko, Kanada, Korejská republika, Německo, USA, Velká Británie), České podnikatelské reprezentace v Bruselu (CEBRE) a Klientského centra pro export. Nebude chybět ani konzultační stolek Design Centra CzechTrade, České exportní banky (ČEB), Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP), Agentury pro podnikání a inovace, Úřadu pro průmyslové vlastnictví a Klientského centra pro export. V reakci na současné dění bude letos možnost konzultovat s odborníky z MPO u stolku „Ukrajina – poválečná rekonstrukce“.

Na celé akci spolupracuje Svaz průmyslu a dopravy s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem zahraničních věcí, Ministerstvem zemědělství, agenturou CzechTrade a dalšími institucemi.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Tereza Šebestová / PR manažerka SP ČR / tsebestova@spcr.cz / +420 723 427 082

Doporučujeme