Konzultační den pro podnikatele a firmy z Mikulovska

Dne 28. května 2019 proběhne v Mikulově konzultační den pro podnikatele a firmy, jehož cílem je seznámit účastníky s aktuálními možnosti podpory podnikání.

Datum konání
28.05.2019
Typ akce
Seminář
Místo konání
Mikulov, Náměstí 1
Další akce v kategoriíchPodnikáte a chtěli byste Váš business dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahraničním trhu? Nebo máte zajímavý nápad a rádi byste začali podnikat? Hledáte informace a možnostech podpory vašeho podnikání z evropských či národních zdrojů?

Sedm státních institucí s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu – to je Tým Česko. Jeho misí je pomáhat českým podnikatelům lépe se orientovat ve službách jednotlivých státních institucí, a tím jim usnadnit přístup k řade nástrojů podpory podnikání ve všech fázích od založení firmy až po export.

Pro individuální konzultace Vám budou k dispozcici tyto instituce:

  • Agentura CzechInvest
  • Agentura CzechTrade (podpora exportu)
  • Technologická agentura ČR (aplikovaný výzkum, spolupráce firem a výzkumných organizací)
  • Agentura pro podnikání a inovace (programy podory z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost)

Na místě budete mít možnost konzultovat také s metodičkami projektu Podpora implementace dětských skupin z Ministerstva práce a sociálních věcí. Dětské skupiny jsou funkční a stále oblíbenější benefit pro zaměstnance, který napomáhá sladit rodinný i pracovní život. Metodičky zodpoví Vaše dotazy a seznámí Vás s tím, jak dětské skupiny fungují a jaké výhody poskytují pro zaměstnavatele i zaměstnance.

Informace:

  • Účast na konzultačním dni je bezplatná.
  • Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 27.května 2019. 
  • Registrace na akci 

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ hana.radova@czechinvest.org

Doporučujeme