Konzultační den pro podnikatele ze Středočeského kraje

Dne 27. ledna 2021 od 09:00 do 15:00 proběhne online konzultační den, na kterém se podnikatelům otevírá možnost prodiskutovat konkrétní otázky spojené s podnikáním a zjistit, jaké možnosti finanční a nefinanční podpory, ať státní či jiné, se jim nabízí.

Datum konání
27.01.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Středočeský kraj Středočeský kraj
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Spolu s CzechInvestem budete mít možnost Váš záměr individuálně prodiskutovat s Agenturou pro podnikání a inovace zabývající se dotacemi ze strukturálních fondů, agenturou pro podporu exportu CzechTrade, Technologickou agenturou České republiky centralizující státní podporu aplikovaného výzkumu a vývoje a Středočeským inovačním centrem, které středočeským podnikatelům nabízí možnosti podpory kreativních a výzkumných činností.

Určení:

Konzultační den je určen pro podnikatele z celého Středočeského kraje.

Informace:

  • Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace a rezervace termínu pomocí nejpozději do 26. ledna 2021.
  • Událost bude probíhat v online formě pomocí aplikace Microsoft Teams.
  • Po vyplnění registračního formuláře bude zájemci potvrzena registrace a čas konzultace. Podnikateli bude poté zaslán odkaz pro připojení, k čemuž není nutné mít nainstalovanou aplikaci Microsoft Teams, postačí použít webový prohlížeč.
  • Každý zájemce bude mít vyhrazený individuální časový prostor, kde bude moci svůj podnikatelský záměr zkonzultovat se zástupci vybraných institucí.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ praha@czechinvest.org / +420 296 342 486

Doporučujeme