Konzultační den pro Středočeský kraj

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s CzechInvestem a partnery zve všechny zájemce z řad podnikatelů na online konzultační den pro Středočeský kraj, který se koná ve středu 23. června 2021 od 09:00 do 15:00.

Datum konání
23.06.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Středočeský kraj Středočeský kraj
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Na akci se podnikatelům otevírá možnost prodiskutovat konkrétní otázky spojené s podnikáním a zjistit, jaké možnosti finanční a nefinanční podpory, ať státní či jiné, se jim nabízí.

Spolu s CzechInvestem budete mít možnost Váš záměr individuálně prodiskutovat s Agenturou pro podnikání a inovace zabývající se dotacemi ze strukturálních fondů, Technologickou agenturou České republiky centralizující státní podporu aplikovaného výzkumu a vývoje a Středočeským inovačním centrem, které středočeským podnikatelům nabízí možnosti podpory kreativních a výzkumných činností.

Určení:

Konzultační den je určen pro podnikatele z celého Středočeského kraje.

Informace:

  • Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace a rezervace termínu pomocí registračního formuláře nejpozději do 22. června 2021.
  • Událost bude probíhat v online formě pomocí aplikace Microsoft Teams.
  • Po vyplnění registračního formuláře bude zájemci potvrzena registrace a čas konzultace. Podnikateli bude poté zaslán odkaz pro připojení, k čemuž není nutné mít
    nainstalovanou aplikaci Microsoft Teams, postačí použít webový prohlížeč. Každý zájemce bude mít vyhrazený individuální
    časový prostor, kde bude moci svůj podnikatelský záměr zkonzultovat se zástupci vybraných institucí.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ praha@czechinvest.org / +420 296 342 486

Doporučujeme