Účast na veletrhu Seoul Food 2019

Ve dnech od 21. do 24. května 2019 se v Soulu v Korejské republice uskuteční nejvýznamnější korejský mezinárodní potravinářský veletrh. Na této akci se budou prezentovat české potravinářské firmy v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

Datum konání
21.05.2019 - 24.05.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Soul,
Další akce v kategoriích

Na společném stánku Velvyslanectví ČR/MZV ČR a MZe ČR o velikosti 18 m2 bude probíhat nejen přímá propagace českých potravin (odborné představení produktů, ochutnávky apod.), ale též katalogová výstava.

Akce, na které se představí téměř 1500 firem z celého světa, se bude konat na prestižním výstavišti KINTEX na ploše 76 tis. m2. Předpokládá se, že veletrh shlédne více než 50 tis. návštěvníků.

Veletrh je zaměřen nejen na potravinářskou produkci včetně alkoholických a nealkoholických nápojů, ale též na stroje na výrobu potravin, výrobní potravinářské linky, vybavení kuchyní, pekáren a dalších potravinářských provozů, zařízení na uskladňování potravin apod.

České firmy se mohou představit v rámci české expozice přímo, nebo prostřednictvím katalogové výstavy na českém stánku.

Zájemci o účast na se mohou registrovat do 10. února 2019 na e-mailu commerce_seoul@mzv.cz a irena.leopoldova@mze.cz. České potravinářské firmy, které mají zájem zúčastnit se katalogové prezentace, mohou do zahájení veletrhu zaslat svoje prospekty a katalogy na adresu: Embassy of the Czech Republic, Commercial Section, 7th Floor, K Twin Towers, B dong, 50 Jongno 1-gil, Jongno-gu, Seoul, 03142, Republic of Korea

Podrobná informace naleznete na webových stránkách veletrhu.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ commerce_seoul@mzv.cz

Doporučujeme