KPMG Data Festival

8. října letošního roku se na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze bude konat již 4. ročník jednoho z největších datových festivalů KPMG Data Festival.

Datum konání
08.10.2021
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
VŠE Praha, Praha 3
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Ten je pořádán podnikatelským akcelerátorem xPORT VŠE Business Accelerator. Na festivalu se dále podílí také vzdělávací platforma Data a Business a FIS VŠE.

Již nyní se program pomalu plní a na KPMG Data Festivalu se budou podílet startupy, firmy a významní partneři, kteří jsou v datovém prostředí jako doma, například:

KPMG, RevoltBI, Škoda Auto, Nestlé, Fortuna, BizMachine, Adastra, Logio, Enehano, Imper, Komix, Manta.

KPMG Data Festival je otevřená akce pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Jako u každého správného festivalu si zde každý najde to své. Přednášky o základech práce s daty, workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé na řadu témat od vizualizace, přes analýzy textových dat, až po data science, interaktivní hry s daty nebo umění v datech.

Studenti mohou zjistit, jak se problematika dat dá studovat, lidé, kteří už s daty pracují, uvidí, kam se dále posouvat a všichni se mohou přesvědčit, že pracovat s daty je přínosné a hlavně zábavné!

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Natálie Mordavská / morn06@vse.cz / +420 724 368 107

Doporučujeme