Kreativní vouchery

BIC Plzeň, člen sítě Enterprise Europe Network, Vás zve na informační seminář Kreativní vouchery, dotace 85 % z ceny nakupovaných služeb,
který se koná v úterý 28. listopadu 2023 v Plzni.

Datum konání
28.11.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
TechTower, Koterovská 152, Plzeň
Další akce v kategoriích

Na semináři se účastníci seznámí s možností získat dotaci nejen na typické služby kreativců v oblasti produktového, průmyslového či grafického designu, webdesignu, fotografie, hudby a videa, multimédií apod., ale také v oblasti designu služeb, UX designu, vývoje SW, mobilních aplikací, virtuální a rozšířené reality, her a videoher, copywritingu, brandingu, on-line marketingu či marketingových strategií.

Zazní zde informace o podmínkách II. výzvy k předkládání žádostí o dotace, jejíž vyhlášení se očekává v závěru roku 2023, zkušenosti z I. výzvy, upozornění na změny i na nejčastější chyby žadatelů.

Určení:

Seminář je určen potenciálním žadatelům o dotaci: malým a středním podnikům, za které se v tomto případě považuji všechny subjekty pravidelně vykonávající hospodářskou činnost, tedy nejen obchodní společnosti, ale i OSVČ, spolky, nadace či nadační fondy, zájmová sdružení právnických osob, ústavy nebo o.p.s.

Informace:

  • Účast na semináři je bezplatná.
  • Registrace probíhá do pátku 24. listopadu 2023 nebo do naplnění kapacity.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Miroslava Skrziszowská / Senior konzultant Enterprise Europe Network / m.skrz@bic.cz / +420 605 210 718

Doporučujeme