Kupní smlouva v zahraničním obchodu

Seminář na téma Kupní smlouva v zahraničním obchodu – hlavní podmínky, realizace kupní smlouvy z pohledu dodacích a platebních podmínek, zajištění platebního rizika proběhne dne 22. května 2023 od 09:00 do 16:00.

Datum konání
22.05.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Grand Majestic Hotel Prague, Truhlářská 16, Praha 1
Další akce v kategoriích

Zaměření:

Seminář se zaměří na problematiku kupní smlouvy, zejména dodací a platební podmínky v zahraničním obchodě a jejich vztah k ostatním podmínkám obchodního kontraktu. Velká pozornost bude věnována jednotlivým platebním instrumentům, tedy platbám, dokumentárním inkasům a akreditivům.

Určení:

Tento seminář je určen především pro zaměstnance firem, které jsou aktivní v zahraničním obchodě, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami apod.

Bude též vhodný pro bankovní specialisty na oblast financování zahraničního obchodu – klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby korporátním klientům a pomáhají jim je správně využít. Dále i ostatním pracovníkům bank v oboru trade finance, např. začínajícím specialistům, vedoucím pracovníkům, právníkům, bankovním poradcům a dalším zájemcům.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme