Kupní smlouva v zahraničním obchodu

Webinář na téma Kupní smlouva v zahraničním obchodu – hlavní podmínky, realizace kupní smlouvy, dokumenty v zahraničním obchodě, zejména z pohledu jejich využití v platebním styku proběhne dne 20. září 2021 od 09:00 do 16:00.

Datum konání
20.09.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Zaměření:

Seminář se zaměří na problematiku kupní smlouvy a nejčastějších dokumentů používaných v zahraničním obchodě, zejména z pohledu jejich role v platebním styku.

Určení:

Tento seminář je určen především pro bankovní specialisty na financování zahraničního obchodu – pracovníky z oblasti trade finance, zejména pak pracovníky back office, dále i pro klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Seminář bude vhodný nepochybně i pro další zájemce, např. ostatní pracovníky bank v oboru trade finance, např. začínající specialisty, vedoucí pracovníky, právníky, bankovní poradce, atd.

Další skupinou případných posluchačů, pro které je tento seminář určen, jsou zaměstnanci firem využívajících produkty trade finance, např. dokumentární akreditivy ve své praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami.

Seminář bude zaměřen na nabytí praktických znalostí, tj. je postaven na příkladech a diskusi. Jeho cílem je porozumět náležitostem nejčastěji používaných dokumentů v zahraničním obchodě, a tak se vyvarovat častým chybám vycházejícím z nevhodných (či chybějících) podmínek kupní smlouvy, resp. dokumentárních akreditivů.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme