Kybernetická bezpečnost pro NEajťáky

Máte se bát kybernetického zločinu? Co pro vaší firmu znamená nová směrnice NIS2? Přijďte na unikátní diskusi u jednoho stolu na téma kybernetické bezpečnosti.

Datum konání
01.11.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
DLA Piper, Panská 2, Praha 1
Témata
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Diskuse bude vedena s předními českými experty z firem jako je CISCO, Microsoft nebo Thein Investmenst a je pořádá Hospodářskou komorou ČR ve spolupráci s globální advokátní kanceláří DLA Piper.

Vyrábíte stroje a přístroje, léčiva a zdravotnické prostředky, potraviny, počítače či jiná elektronická nebo elektrická zařízení a máte padesát a více zaměstnanců? Pak se na váš podnik zřejmě bude vztahovat nová úprava kybernetické bezpečnosti.

Totéž platí, pokud podnikáte například v oblasti chemického průmyslu nebo poskytujete nejrůznější digitální služby – cloud computing, služby datového centra či online tržiště… a mnohé další.

Nová směrnice NIS2 si dává za cíl vysokou úroveň kybernetické bezpečnosti a to v globálním měřítku, rozšířením požadavků v oblasti kybernetické bezpečnosti na více než 6 000 podniků.

Bude se směrnice týkat i vašeho podniku? Přímo či nepřímo? Jaké organizační a technické změny v oblasti kybernetické bezpečnosti NIS2 přinese? Jak se na ni můžete připravit anebo jaké jsou reálné zkušenosti z boje proti kybernetickému zločinu?

Získejte odpovědi nejen na tyto otázky u dobré kávy se snídaní a přihlaste se na seminář Kybernetická bezpečnost pro NEajťáky.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ office@komora.cz

Doporučujeme