Libanon a Jordánsko – obchodní příležitosti

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje webinář pro české firmy a podnikatele na téma Libanon a Jordánsko – obchodní příležitosti, který se bude konat ve  středu 5. května 2021 v 10:00.

Datum konání
05.05.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Jordánsko Jordánsko
Libanon Libanon
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Na webináři vystoupí diplomaté českých ambasád v Bejrútu – ekonomická diplomatka Lýdie Skolilová a zemědělský diplomat Petr Sochor a v Ammánu – ekonomická diplomatka Zuzana Benešová a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií covid-19.

Pandemie způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Zuzana Gamrotová / Odbor ekonomické diplomacie MZV ČR / zuzana_gamrotova@mzv.cz / +420 224 182 846

Doporučujeme