Libanon a Jordánsko – obchodní příležitosti

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Jordánsko Jordánsko | Libanon Libanon
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
05. 05. 2021

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje webinář pro české firmy a podnikatele na téma Libanon a Jordánsko – obchodní příležitosti, který se bude konat ve  středu 5. května 2021 v 10:00.

Na webináři vystoupí diplomaté českých ambasád v Bejrútu – ekonomická diplomatka Lýdie Skolilová a zemědělský diplomat Petr Sochor a v Ammánu – ekonomická diplomatka Zuzana Benešová a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií covid-19.

Pandemie způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení.

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Zuzana Gamrotová
Odbor ekonomické diplomacie MZV ČR

+420 224 182 846Pravidelné novinky e-mailem