MADE EXPO 2019

MADE EXPO 2019 – IT – Itálie, Milán (12.3.2019)

Datum konání
13.03.2019 - 16.03.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Milán,
Další akce v kategoriíchAgentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu MADE EXPO 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků ve stavebním průmyslu.

Veletrh MADE expo je mezinárodní událostí na poli stavebních technologií, systémů, stavebních inovativních materiálů a strojů, architektury a interiérového designu. Mezi odbornou veřejností má veletrh již pevné postavení a 91 % ze 105 tisíc návštěvníků, z řad architektů, projektantů, distributorů, řemeslníků a dodavatelů, pochází z Itálie, zatímco zbývajících 9 % cestuje na veletrh ze zahraničí.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Cena 9 m2 66 000,- Kč bez DPH (vlastní stánek)
  • Cena 12 m2 87 500,- Kč bez DPH (vlastní stánek)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu MADE EXPO 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 25. 11. 2018.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ katerina.drvotova@czechtrade.cz / +420 224 907 581

Doporučujeme