Maison&Objet Paris 2019/002D

Maison&Objet Paris 2019/002D – FR – Francie, Paříž (17.1.2019)

Datum konání
18.01.2019 - 22.01.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Paříž,
Další akce v kategoriích

Přehlídka toho nejlepšího v oblasti interiérového designu a vybavení pro domácnost s dlouholetou tradicí. Maison&Objet je rovněž skvělou příležitostí pro výrobce dekorací, hraček, módy, módních doplňků včetně bižuterie a šperků.

Cílem této atraktivní akce je především uzavírání obchodních kontraktů. Mezi návštěvníky jsou kromě místních obchodníků také obchodníci z Asie a Afriky. Paralelně s veletrhem Maison&Objet probíhá v Paříži festival designu PARIS DESIGN WEEK, který pozitivně ovlivňuje jeho návštěvnost.

Maison&Objet Paris se konal s podporou CzechTrade již dvakrát a firmy byly spokojené s úrovní veletrhu a plánují opakovanou účast. Všem MSP se zároveň podařilo na veletrhu navázat konkrétní obchod či spolupráci a v průběhu akce jednali s několika desítkami relevantních partnerů. Podrobnější informace o průběhu lednového veletrhu M&O Paris a vystavujících českých firmách se můžete dočíst zde: http://www.czechdesign.cz/temata-a-rubriky/cesi-okupuji-pariz-15-znacek-vystavuje-na-prestiznim-veletrhu-maison-objet

Díky zařazení akce do interního projektu Design pro konkurenceschopnost máte možnost získat podporu ve výši 50 % způsobilých výdajů až do výše 130 000 Kč formou zvýhodněné služby.

Pro více informací kontaktujte gestora akce.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ lenka.hromkova@czechtrade.cz / +420 724 966 511

Doporučujeme