Marketing hackathon 2.0

Podzim ve znamení marketingu? Proč ne! Marketing hackathon 2.0 je tu a s ním nové příležitosti pro kreativce, analytiky a zkrátka všechny, kteří se chtějí rozvíjet v tomto napříč odvětvími platném oboru.

Datum konání
20.10.2023 - 21.10.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
TechTower, Koterovská 152, Plzeň
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Po úspěšném prvním ročníku bude Marketing hackathon 2.0 ještě zajímavější a hravější! Druhý ročník s sebou přináší nová témata od městských organizací a firem, moderní prostředí a významná jména z marketingového světa.

K řešení budou tentokrát nejen témata zadaná organizacemi města Plzně, ale také vybranými plzeňskými firmami, které rozhodně znáš. Na začátku akce si zvolíte téma, sestavíte tým a následně na něm budete společnými silami intenzivně pracovat po dobu dvou dní. V závěru akce proběhnou finální prezentace před odbornou porotou, která rozhodne o nejlépe zpracovaném tématu s největším potenciálem uspět v reálném světě.

Pro usnadnění týmů jim budou k ruce zkušení mentoři z marketingového světa. Účastníci se mohou těšit také na přednášky speakrů, kteří je namotivují k lepším výkonům.

Určení:

Pro všechny se zájmem o marketing, pro studenty i nestudenty, juniorní i seniorní marketéry, zkrátka pro všechny se stejným zápalem pro tento obor.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ novat@plzen.eu

Doporučujeme