Materiálové inovace

Dne 8. prosince 2020 od 10:00 do 11:30 proběhne webinář zaměřený na témata jako bio-based materiály, nové zdroje surovin, recyklace, materiály a environmentální udržitelnost, tradiční řemesla ve stínu digitalizace.

Datum konání
08.12.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Webinář představí aktuální globální výzvy a související změny ve společnosti. V jejich kontextu bude sledovat dopady na oblast designu i proměňující se preference zákazníků. Tyto trendy přímo ovlivňují vývoj nových materiálů a technologické inovace, které posouvají hranice doposud možného.

O společnosti matériO

Mezinárodní síť matériO působí od roku 2000, kdy byla založena jako nezávislé informační a vzdělávací centrum zaměřené na inovativní materiály. Pobočky, které jsou v současnosti zastoupeny v Evropě, Asii a Africe, sdílí rozsáhlé materiálové know-how. Česká pobočka matériO Prague se zaměřuje na výukovou a konzultační činnost v oblasti inovativních materiálů a souvisejících oblastí – progresivních technologií, environmentální udržitelnosti a cirkulární ekonomiky. Pravidelně přednáší na vysokých školách (UMPRUM, AVU, FDULS ZČU). Slouží také jako platforma propojující kreativní obory s vědou, výzkumem a samotnými výrobci materiálů.

Informace:

  • K účasti je nutná registrace nejpozději do 6. prosince 2020.
  • Registrace na webinář je zdarma.
  • Akce se uskuteční online v MS Teams.
  • Den před konáním akce bude zaslán registrovaným účastníkům odkaz pro přihlášení.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 296 342 500

Doporučujeme