Matky a otcové vítáni 2023

Byznys pro společnost Vás zve na letošní 8. ročník mezinárodní konference Matky a otcové vítáni 2023 o přístupech k podpoře rodičů v práci a aktuálních trendech.

Datum konání
18.04.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Reprezentační sál Česká spořitelna, Rytířská 29, Praha 1 / online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Tentokrát s podtitulem Předsudky a Stereotypy – největší bariéry pro profesní a kariérní rozvoj rodičů v práci.

Rodiče v práci patří k největším prioritám odpovědných firem, které se hlásí k Chartě diverzity, jak ukázal Index diverzity 2021.

Jako každý rok budou součástí konference výsledky dotazníkových anket mezi rodiči a mezi firmami, právě na téma předsudky a stereotypy vůči rodičům v práci. Podělte se s pořadatelem o Vaše zkušenosti jako zaměstnavatele, nebo jako rodiče. Dotazníky jsou anonymní. Dotazníky můžete vyplnit do pátku 14. 4. 2023. Výsledky bude prezentovat jak na konferenci, tak pak i na webu a ve veškerých mediálních výstupech z konference.

Dotazníková anketa pro firmy

Dotazníková anketa pro rodiče

Rodiče v práci – Matky a otcové vítáni jsou nejúspěšnějším programem Charty diverzity. Odpovědné firmy zavádějí a dále rozvíjí inovativní a inkluzivní programy pro rodiče v práci. Ty se týkají jak spolupráce a podpory během mateřské a rodičovské dovolené, tak i plánování návratu z MD/RD včetně plánování dalšího kariérního a profesního růstu rodičů, zejména žen-matek.

Letošní konference Matky a otcové vítáni 2023 se bude věnovat především tématu předsudků a stereotypů, které bohužel nadále představují velkou bariéru pro silnější podporu a inkluzi rodičů v práci a zejména žen – matek!

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Kamila Čubanová / Manažerka diverzity, Byznys pro společnost / cubanova@byznysprospolecnost.cz / +420 724 202 626

Doporučujeme