MBM For Arch 2020

Místo konání:
PVA Expo Letňany, Beranových 667, Praha 9 Hlavní město Praha
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
25. 09. 2020

Dne 25. září 2020 proběhne v Praze osmý ročník obchodních jednání firem ze stavebnictví, který se uskuteční během největšího stavebního veletrhu v České republice For Arch.

V rámci obchodních jednání MBM For Arch 2020 se setkáte s českými i evropskými stavebními společnostmi, výrobci stavebních materiálů a dodavateli i odběrateli inovativních řešení ve stavebnictví. Najdete zde nové obchodní partnery.

Účastníkům akce je nabídnuta i bezplatná individuální konzultace na téma: Přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků. Hlavním partnerem projektu je řemeslná komora z Drážďan. Pro česko-německá jednání je zajištěno tlumočení.

Využijte časově i finančně zajímavé B2B akce k získání nových obchodních kontaktů. Akce je jednodenní, schůzky trvají 20 minut – můžete uskutečnit až 15 jednání. Pokud nebude možné uskutečnit jednání přímo na veletrhu, bude pro firmy připravena i on-line verze pro virtuální jednání.Matchmaking business meetings = obchodní jednání = předem připravené obchodní schůzky podle Vašich požadavků. Partnery na jednání si vyberete z přihlášených firem, jejichž seznam naleznete v katalogu na webu projektu před akcí.

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Eva Hrubešová

+420 225 855 312Pravidelné novinky e-mailem