Mezigenerační dialog aneb Young & Experienced Albert

Workshop-networking Mezigenerační dialog aneb Young & Experienced Albert, který pořádají v rámci projektu Diversity & Inclusion MasterClass společně Byznys pro společnost a společnost Albert Česká republika, proběhne dne 2. března 2023.

Datum konání
02.03.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Hlavní město Praha Hlavní město Praha
Místo konání
Prostory BASE4work – komunitní zóna, Italská 2581/67, Praha 2
Další akce v kategoriích

Workshop je otevřený a je určený pro členy platformy BPS a signatáře Charty diverzity, ale také pro zaměstnavatele privátní i veřejné, kteří s diverzitou a inkluzí teprve začínají. Program workshopu bude věnovaný důležitým tématům spojených s věkovou diverzitou a mezigeneračním dialogem na pracovišti. Důležitou součástí programu bude představení a sdílení best practice v oblasti mezigeneračního dialogu a věkové diverzity, a také nových otevřených nástrojů na podporu rozvíjení diverzity a inkluze u prozatím méně zkušených zaměstnavatelů.

Jeden z ambasadorů tématu věkové diverzity a mezigeneračního dialogu, signatář Charty diverzity a partner projektu Albert Česká republika na workshopu představí své zkušenosti s věkovou diverzitou a best practice, včetně aktuálních témat, jako je například podpora kolegů při kariérních i životních milnících a během celého životního cyklu zaměstnanců či podpora tzv. druhé a třetí kariéry.

Program nabídne také unikátní diskusi a prezentaci dobré praxe zástupců zaměstnaneckých skupin Young Albert a Experienced Albert. Workshop bude zaměřený i na sdílení dalších best practice zúčastněných společností z řad signatářů Charty diverzity, jako inspirace pro další zaměstnavatele.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Kamila Čubanová / Manažerka Diverzity Byznys pro společnost / cubanova@byznysprospolecnost.cz / +420 724 202 626

Doporučujeme