Mezinárodní konference kvality

Ve dnech od 9. do 10. listopadu 2002 proběhne v Praze konference s mottem Kvalita – konkurenční výhoda v nejistém období.

Datum konání
09.11.2020 - 10.11.2020
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Clarion Congress Hotel Prague****, Praha 9
Další akce v kategoriích

I svět kvality musí reagovat na současné změny a nejisté období, jehož jsme svědky. Témata jako digitalizace, robotizace, inovace, sociální sítě, virtuální realita, umělá inteligence dostávají nový rozměr a vytvářejí kontext, který nutně ovlivňuje stávající nástroje a přístupy v oblasti kvality.

Letošní ročník mezinárodní konference je dobrou příležitostí pro setkání všech příznivců kvality, zlepšování a osvědčených manažerských přístupů.

Pořadatel pro vás připravil různé formáty kongresového jednání – ať už plenární zasedání první den konference, kulaté stoly či paralelní odborné sekce. Témata sekcí budou zaměřena na: Kvalitu v automobilovém průmyslu, Zkušenosti s manažerskými přístupy, Kvalitu osobního života. Jednou ze sekcí bude i konference From Farm to Fork věnující se digitalizaci a robotizaci v zemědělství a potravinářství.

Kromě absolvování odborného programu konference budou mít účastníci možnost osobně se potkávat, sdílet zkušenosti a navazovat nové kontakty či prohlédnout si stánky vystavovatelů.

Pro další informace sledujte web České společnosti pro jakost

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ sekretariat@csq.cz / +420 221 082 269

Doporučujeme