Mezinárodní specializovaná výstava TOURISM.LEISURE.HOTELS 2019

Nejvýznamnější organizátor výstav a veletrhů v Moldavské republice, akciová společnost MOLDEXPO, S.A., nabízí České republice účast na 24. ročníku mezinárodní specializované výstavy TOURISM.LEISURE.HOTELS 2019.

Datum konání
07.02.2019 - 10.02.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Kišiněv,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

A to ve statusu „hlavního hosta – guest country“. Specializovaná výstava proběhne v termíne

Nejvýznamnější organizátor výstav a veletrhů v Moldavské republice, akciová společnost MOLDEXPO, S.A., nabízí České republice účast na 24. ročníku mezinárodní specializované výstavy TOURISM.LEISURE.HOTELS 2019 ve statusu „hlavního hosta – guest country“.

Specializovaná výstava proběhne v termínech od 7. – 10.2.2018. Organizátor výstavy poskytuje „hlavnímu hostu“ dodatečnou reklamu formou spotů na sociálních sítích, banery na výstavišti a reklamní stránku v katalogu výstav pro rok 2019. Status „hlavního hosta“ má zvýšit povědomí o České republiky coby turistické destinace i místa pro podnikání a investice.

Náklady spojené s účastí předpokládají poplatek za status „hlavního hosta“ ve výši 1000 EUR, registrační poplatek každého účastníka výstavy ve výši 130 EUR (zahrnuje rovněž zařazení informace o firmě a službách do katalogu a některé reklamní služby). Poplatek za 1m2 výstavní plochy (v krytém sále) činí 120 EUR.

Podrobnější informace jsou přiloženy. V případě zájmu je možné se obrátit na organizátora výstavy – projektová manžerka paní Svetlana Ghelan (ghelan@moldexpo.md) nebo paní Natalia Sirbu (sirbu@moldexpo.md).

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme