Podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR do Gruzie s návštěvou Slovenska

Ve dnech od 9. do 11. července 2019 proběhne doprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka do Gruzie s návštěvou Slovenska.

Datum konání
09.07.2019 - 11.07.2019
Typ akce
Mise
Místo konání
Tbilisi, Batumi,
Další akce v kategoriích

Během mise je v plánu dne 9. 7. 2019 návštěva společnosti Chemosvit Folie, a. s. ve Svitu, člena skupiny Chemosvit, a. s., po následném přeletu do Gruzie a ubytování dne 10. 7. 2019 uskutečnit podnikatelské fórum a B2B jednání v Tbilisi a po přesunu do Batumi a ubytování dne 11. 7. 2019 navštívit Eastern Partnership Investment Forum – 10 Years after Prague a na místě se účastnit B2B a G2B jednání. V rámci doprovodné podnikatelské mise je prostor vyhrazen také pro separátní setkání českých firem s ministrem zahraničních věcí ČR, informační briefing se zástupci ZÚ ČR a další programové položky.

Obě teritoria skýtají mnoho obchodních příležitostí pro české firmy. Na Slovensku se jedná kupříkladu o exportní příležitosti v automobilovém, dopravním, energetickém, kovozpracovatelském a obranném průmyslu, zdravotnickém a farmaceutickém, zemědělském a potravinářském průmyslu a také v oblasti železniční a kolejové dopravy. Vyjma obranného průmyslu byly příležitosti pro české firmy v Gruzii identifikovány ve stejných sektorech, přičemž dalšími oblastmi možného uplatnění českých výrobků jsou elektrotechnika, chemický, sklářský a keramický průmysl.

Informace:

  • Záloha na účastnický poplatek činí 1 273 EUR (či po dohodě ekvivalent 32 450 Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1 157 EUR (či po dohodě ekvivalent 29 500 Kč).
  • Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
  • Další informace a přihláška

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ mullerova1@komora.cz

Doporučujeme