Podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR do Kanady

Místo konání:
Ottawa, Torronto a Halifax Kanada
Typ akce:
Mise
Datum konání:
26. 05. 2019 - 31. 05. 2019

Ve dnech od 26. do 31. května 2019 proběhne doprovodná podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Radka Vondráčka do Kanady.Během mise bude zorganizováno Česko-kanadské podnikatelské fórum v Ottawě, Torrontu a Halifaxu. Podrobnější program se v tuto chvíli tvoří, v plánu jsou však společenská setkání za účasti předsedy PSP ČR, možná účast firem na vybraných jednáních předsedy PSP ČR, návštěva vybraných institucí, jednání v regionu Niagara, atd.

Dle informací od kanadské strany jsou perspektivní obory pro české firmy zejména: strojírenství, obranný průmysl, letecký průmysl, zdravotnictví, IT či zemědělství a potravinářství (pivovarnictví). Díky dohodě mezi EU a Kanadou (CETA) došlo např. k téměř úplnému odstranění cel a celních překážek, nalezení kompromisu ohledně pravidel původu, odstranění bariér obchodu a spolupráce v oblasti regulace ve vybraných sektorech, otevření trhu s veřejnými zakázkami a trhu služeb, posílení ochrany investorů a investic, atp. Kanadský trh je pro české firmy rovněž vstupním trhem na trh americký. 

Informace:

  • Záloha na účastnický poplatek: 3 011 EUR (či po dohodě ekvivalent 76 780 Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 2 737 EUR (či po dohodě ekvivalent 69 800 Kč).
  • Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, rganizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. 
  • Přihláška a další informace k misi


Kontaktní informace

+420 266 721 354Pravidelné novinky e-mailem