Podnikatelská mise u příležitosti letní olympiády v Tokiu

Země konání:
Tokio Japonsko
Země určení:
Japonsko Japonsko
Typ akce:
Mise
Datum konání:
29. 07. 2020 - 04. 08. 2020

Ve dnech od 29. července do 4. srpna 2020 proběhne jedinečná podnikatelská mise, jejímž cílem je využít vysokou koncentraci lidí z různých odvětví na jednom místě pro bilaterální jednání, navázání nových obchodních kontaktů na pozadí největší a nejprestižnější sportovní události světa i roku 2020.

Cíl:

Cílem mise je využít vysokou koncentraci lidí z různých odvětví na jednom místě pro bilaterální jednání, navázání nových obchodních kontaktů na pozadí největší a nejprestižnější sportovní události světa i roku 2020.

V tuto chvíli provádí pořadatelů průzkum předběžného zájmu o tuto cestu. Slavnostní zahájení Olympiády 2020 je plánováno na 24. 7. 2020, zakončení poté na 9. 8. 2020. Podnikatelská mise je plánována na termín přibližně v polovině olympijských her s trváním zhruba 5 dní (7 dní včetně cesty). Finální termín bude upřesněn v návaznosti na počet účastníků. Podnikatelskou misi je nutné řešit s velkým předstihem vzhledem k náročnosti a unikátnosti celé akce a také s ohledem na velké množství návštěvníků. S tím souvisí včasná rezervace letů, ubytování a případné zajištění dopravy výrobků k prezentaci.

Program:

  • V programu se počítá s návštěvou Zastupitelského úřadu ČR (ZÚ ČR) v Tokiu, který bude sloužit jako Český dům v rámci Olympiády, se vstupem do VIP prostoru Českého domu, uspořádáním podnikatelského setkání a networkingu mezi českými a japonskými firmami.
  • Bude rovněž možnost navštívit vybraná sportoviště v rámci Her XXXII. Olympiády. V ceně za podnikatelskou misi je zahrnut vstup na atletiku.
  • V jednání je také prezentace českých firem/výrobků japonským partnerům v prostorách ZÚ ČR (Českého domu).
  • Účastníkům podnikatelské mise se také naskýtá možnost osobního setkání a diskuze s přítomnými českými ústavními činiteli a představiteli ZÚ ČR. 

Informace:Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem