Zdroj: CzechTrade

Mise ve stavebnictví a designu do Kolumbie a Kostariky 2023

Zahraniční kanceláře CzechTrade Kolumbie a Kostarika pořádají v termínu od 30. května do 6. června Misi ve stavebnictví a designu do Kolumbie a Kostariky.

Datum konání
30.05.2023 - 06.06.2023
Typ akce
Prezentace
Země určení
Kolumbie Kolumbie
Kostarika Kostarika
Místo konání
Bogota, Kolumbie / San José, Kostarika
Další akce v kategoriích

Kolumbijské a kostarické stavebnictví má dlouhodobě rostoucí tendenci, dá se hovořit i o boom v tomto sektoru. S ohledem
na vysokou váhu, která se kromě ceny a funkcionality klade i na design, se CzechTrade společně s českými firmami opakovaně účastní na akcích v tomto sektoru. Připravovaná mise pro české firmy kromě účasti na veletrhu Expoconstrucción y Expodiseño 2023 bude zahrnovat i organizaci schůzek v Kolumbii i Kostarice, jelikož se jedná o silně regionálně propojené trhy.

Samotný mezinárodní veletrh stavebního, strojírenského a designerského průmyslu Expoconstrucción y Expodiseño 2023 je jedním z nejvýznamnějších veletrhů v Kolumbii. Koná se jednou za dva roky a teritoriálně má přesah do dalších zemí Latinské Ameriky. Česko tu prezentují výrobci koupelnových doplňků a systémů pro stavebnictví.

Veletrh je zaměřen na výrobce a dodavatele stavebních strojů a zařízení, stavebních materiálů, nářadí, kuchyní, sanitární techniky,
designových doplňků pro domácnosti a kanceláře. Dále akce oslovuje zájemce z oblasti moderních stavebních technologií, osvětlovací techniky a bezpečnostních systémů, klimatizačních a ventilačních systémů, inteligentních technologií pro řízení úspory energií, automatizace, ochrany životního prostředí a obnovitelných zdrojů energie.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Palinková Hanková Nikola / exportní konzultant / nikola.palinkova@czechtrade.cz / +420 224 907 575