Možnosti rozvoje obchodně-ekonomické spolupráce mezi českými firmami a podnikatelskými subjekty ve Sverdlovské a Čeljabinské oblasti RF

Po dohodě s Generálním konzulátem v Jekatěrinburgu Vám Komora SNS nabízí možnost oslovení potenciálních partnerů v Jekatěrinburgu a Čeljabinsku.

Datum konání
20.10.2020 - 21.10.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Rusko Rusko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Tento seminář bude „na dálku“ – ovšem i s možností separátního jednání s konkrétní ruskou firmou. Po dohodě s partnery na GK a s vedením Sibiřské obchodně průmyslové komory se seminář uskuteční ve dvou dnech – 20. října 2020 (Jekatěrinburg) a 21. října 2020 (Čeljabinsk).

Do semináře se Sverdlovskou oblastí se počítá s účastí představitelů Ministerstva ekonomického rozvoje SO a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Informace:

  • Akce se koná bez účastnického poplatku.
  • Jednací jazyk ruský.
  • Přihlášku na jednu či obě akce zašlete nejpozději do 2. 10. na adresu kuzin@komorasns.cz a nezapomeňte jasně specifikovat Váš zájem.
  • Seminář proběhne prostřednictvím systému ZOOM, kdy všichni účastníci budou na spojení prostřednictvím svých počítačů. výzvu k připojení obdržíte od ruského koordinátora akce na adresu, kterou uvedete v přihlášce.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ kuzin@komorasns.cz

Doporučujeme