Možnosti rozvoje obchodně-ekonomické spolupráce zejména v oblasti strojírenství a metalurgie mezi českými firmami a podnikatelskými subjekty v Chabarovském kraji RF

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Rusko Rusko
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
26. 11. 2020

Dne 26. listopadu 2020 od 08:00 proběhne webinář s B2B jednáním mezi zájemci z České republiky a jejich potenciálním partnery z Chabarovského kraje.

Předpokládá se, s ohledem na charakter ekonomiky Chabarovska, hlavní zaměření do oblastí strojírenství a metalurgie. Samozřejmě to neznamená, že jiné exportní zaměření nebude akceptováno – pouze je to otázka existence potenciálních partnerů na ruské straně.

Informace:

  • Webinář se uskuteční s využitím systému ZOOM.
  • Účast na akci je bezplatná.
  • Náklady, spojené se zajištěním přístupu do systému v místě hradí GK Jekatěrinburg z prostředků projektu MZV ČR PROPED.
  • Uzávěrka přihlášek je stanovena na 30. října 2020. Pořadatel prosí, věnujte pozornost nezbytné specifikaci vašeho zaměření, resp. cílů, se kterými na jednání s potenciálními partnery přicházíte. Nezapomeňte také uvést přesnou elektronickou adresu, na kterou Vám budou zasílány informace a instrukce k internetovému připojení.
  • Přihlášku zašlete co nejdříve na adresu kuzin@komorasns.cz.


Kontaktní informaceSeznam příloh
Moznosti_rozvoje_spoluprace_chabarovsky_kraj_rf_prihlaska_22102020
Pravidelné novinky e-mailem