Možnosti současných služeb forenzní a sporové agendy

Dne 7. února 2022 od 14:00 do 16:00 proběhne webinář na téma Možnosti současných služeb forenzní a sporové agendy.

Datum konání
07.02.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Webinář se zaměří na problematiku současných služeb forenzní a sporové agendy jako podpůrných služeb pro právní a sporovou agendu. Jde především o oblasti vyšetřování, využití technologií a podporu oceňovací a finanční analýzy. Všechny tyto oblasti jsou vzájemně propojeny a v mnoha případech často na sebe navazují.

Obsah:

  • V první části se budete zabývat problematikou kvantifikace škody, zpracování ocenění a finanční analýzy a kritické revize výpočtů druhé strany sporu. Tyto výstupu mohou být následně použity jako důkaz na podporu nebo vyvracení tvrzení při soudním jednání.
  • V následující části se podíváte na technologie, které nám umožňují vyšetřovat chytřeji a rychleji. Technologie nám pomáhají shromažďovat velké množství dat, efektivně je zpracovávat a následně vizualizovat relevantní informace pro klienta.
  • Ve vyšetřovací části je zásadní prověřit situaci klienta a identifikovat tak oblasti, kde by mohlo potenciálně dojít k podvodu. Proto se budete zabývat současnými trendy, přístupy a specifiky vyšetřování.

Určení:

Zejména pro pracovníky obchodních korporací a právních kanceláří zastupující klienty v oblasti disputes, white collar crime a fraudu obecně.

Přednášející:

  • Radovan Fišer, manažer ve společnosti Deloitte (Oceňovací služby)
  • Jakub Weberschinke, senior manažer ve společnosti Deloitte (eDiscovery a forenzní technologie)
  • Petra Supeková, CFE, manažerka ve společnosti Deloitte (Forenzní služby)

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme