Nejen kosti a svaly, ale i psychika ovlivňuje naši práci

Věděli jste, že k bolesti kostí a svalů přispívá také duševní nepohoda? Jak zvládat přílišnou pracovní zátěž, časový tlak, úzkost či depresi, a zbavit se tak i fyzických obtíží, vám poradí odborníci na tomto on-line semináři.

Datum konání
03.11.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Seminář pro vás připravilo EEN při Centru pro regionální rozvoj a Svaz průmyslu a dopravy pod patronací Evropské agentury pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU OSHA) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

V souvislosti s covidem, prací z domova a nedostatečným pohybem v uplynulých téměř třech letech se mohly u pracovníků vašich firem objevit jak muskuloskeletální, tak i psychosociální poruchy.

Jak se s psychickými a fyzickými problémy vypořádat se dozvíte právě na tomto semináři od odborníků, jako je MUDr. V. Lipšová, Mgr. J. Močigemba či JUDr. M. Mikyska. Tématem bude také onemocnění bederní páteře, které se v ČR nově stalo nemocí z povolání.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Bc. Barbora Mudruňková / odborná asistentka, oddělení Enterprise Europe Network, CRR ČR / barbora.mudrunkova@crr.cz / +420 225 855 313 E

Doporučujeme