INTERNORGA 2019

Země konání:
Hamburk Německo
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
15. 03. 2019 - 19. 03. 2019

Ve dnech od 15. do 19. března 2019 se v Hamburku v Německu uskuteční veletrh zaměřený na nápady a inspirace pro úspěch businessu. Akce je přední evropskou platformou pro stravování a pohostinství. Výstava je doplněna špičkovými konferencemi a soutěžemi.INTERNORGA 2019 představí průkopnické inovace a vizionářské koncepty, a tím podtrhne svůj význam klíčové události pro osoby s rozhodovací pravomocí, nováčky i profesionály z oblasti stravování, pohostinství a průmyslu pekařských a cukrářských výrobků.

Akce je katalyzátorem celosvětových trendů a inovativních produktů. Představuje národní a mezinárodní vystavovatele, širokou škálu speciálních show a jedinečný konferenční program.

Konference:

  • International Foodservice Forum láká každoročně více než 2000 účastníků, což z něj dělá největší evropské sympozium na trhu.
  • German Catering Congress a Forum School Catering jsou důležitými odbornými platformami pro stravování.
  • Premiéru zde bude mít akce Master Class, která se bude zabývat mezinárodním růstem a franšízami a poskytne zainteresovaným obchodním návštěvníkům užitečné tipy od mezinárodních odborníků.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz.Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem