New Food Forum 2023

New Food Forum je jedinečnou B2B událostí, která chce inspirovat další rozvoj inovativních řešení v potravinářství.

Datum konání
26.04.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
WPP Campus, Bubenská, Praha
Další akce v kategoriích

Dozvíte se, jaké jsou trendy v udržitelném stravování, jak si stanovit cíle pro nefinanční reportování nebo proč jsou nyní více než kdy jindy důležité i nutriční aspekty produktů včetně fortifikace. Konference, kterou do Česka přináší organizace ProVeg Česko, spojuje retailery, výrobce potravin i startupy s cílem zvýšení množství, dostupnosti a kvality rostlinných produktů a letos proběhne 26. dubna v pražském WPP Campusu.

Mezi hlavní partnery konference patří maloobchodní řetězec Tesco a také přední značky rostlinných potravin Upfield, Perfect Canteen, Cibule a Garden Gourmet, Semix a Frujo. Generálním partnerem konference je Tesco, které každým rokem nabízí více rostlinných produktů jako součást udržitelného přístupu k potravinám. Důležitost připisují také důrazu na nutriční aspekty produktů včetně fortifikace.

Dostupnost výrobků rostlinného původu je zásadní pro překonání bariér na straně spotřebitelů a spotřebitelek. Proto se konference zaměří na jednotlivé retailery, které budou diskutovat v panelu nejen o jednotlivých závazcích směřujících k rostlinnější a udržitelnější budoucnosti. Diskutovat budou zástupci a zástupkyně retailových řetězců Tesco, Billa a Globus. Nejen pro retailery, ale i pro jednotlivé výrobce je důležitá komunikace rostlinných produktů, na tu se zaměří ve své prezentaci agentura Ogilvy, ikona reklamního odvětví věnující se budování značek.

Jedním z partnerů konference je také jeden z největších výrobců rostlinných alternativ masa, značka Garden Gourmet od Nestle, která zdůrazňuje benefity rostlinné stravy a ukazuje, že tento způsob stravování může být výborný jak chuťově, tak nutričním složením a zároveň odlehčí naší planetě.

Nově konference přinese také interaktivní workshopy, hosté a hostky se předem registrují na jeden ze zajímavých bloků zaměřených např. na marketing, rostlinné vaření nebo Doughnut Economics model.

Více informací o konferenci

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Eva Hemmerová / komunikační manažerka ProVeg Česko / eva.hemmerova@proveg.com

Doporučujeme