Obchodní příležitosti v Kocaeli

Setkání na téma Obchodní příležitosti v Kocaeli proběhne dne 7. září 2023 od 10:00 do 11:30.

Datum konání
07.09.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Turecko Turecko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Turecko je země s velkým potenciálem dalšího růstu. Díky rozvinuté produkční infrastruktuře a levné pracovní síle, existenci celní unie s EU a moderní základní infrastruktuře má předpoklady být významnou produkční i importní alternativou k asijským státům. Pokud Vás toto teritorium zajímá, nabízí Vám Regionální hospodářská komora dne 7. září 2023 možnost jednání se zástupci 19. výboru Průmyslové komory Kocaeli, spojeného s představením tamního trhu a Vaší firmy.

Kocaeli Chamber of Industry je místní organizace sdružující firmy v regionu, který se nachází v západní části Malé Asie poblíž Istanbulu. Byla založena v červnu 1989 a ze svého ústředí a čtyř poboček po celé provincii poskytuje služby přibližně 3 474 členům.

Využít můžete rovněž jejich pozvání na Co-Matching 2023. Tento virtuální matchmaking s možností předem domluvených 1:1 schůzek je naplánován na 24. srpna 2023 a organizuje ho ABİGEM East Marmara v úzké spolupráci s obchodní komorou Kocaeli a partnery sítě Enterprise Europe Network. V letošním roce opět nabízí možnost hostit turecké společnosti z regionu Kocaeli a spojit se s nimi pohodlně z vaší kanceláře nebo domova, čímž odpadá nutnost časově náročného cestování.

Čeští exportéři se mohou v Turecku opírat o velmi dobrou reputaci a široké spektrum uplatnitelnosti svých výrobků a služeb v mnoha různých sektorech. Největším sektorem pro odbyt tuzemských produktů je tradičně automobilový průmysl, strojírenství, dopravní prostředky a stroje všech druhů. V současnosti se našim podnikům daří také v oblasti ICT, energetiky, chemickém a farmaceutickém průmyslu, důlním a těžebním průmyslu nebo v potravinovém průmyslu a zemědělství. Více informací o příležitostech pro české firmy v této destinaci

Program:

Výbor se skládá ze 7 členů, kteří se zabývají produkcí kovových výrobků (kotevní, důlní a průmyslové řetězy a související produkty, velké i malé kovové, plastové a hybridní obaly, pozinkované a PVC potažené šestihranné pletivo, polní ploty, ploty s kloubovými spoji, pozinkované a PVC potažené řetězové ploty, ostnatý drát, sponkovací drát, drát potažený PVC, svařované pletivové panely, vstřikovací formy na plasty, kovy a další materiály, tlačné pružiny, tažné pružiny, tvarované díly z materiálu, drátů a pásů, torzních pružin, hadicových svorek a trubkových svorek, výroba nástrojů a tváření trubek, vyvoj CNC horizontálních frézek a CNC hluboké vrtání a frézování či komplexní sortiment inovativních produktů v oblasti svařované výroby). Jejich firemní profily najdete ZDE.

Rádi by uspořádali online setkání se zástupci RHK Brno a našich firem, aby navázali počáteční kontakt, vytvořili prostředí pro seznámení obou stran, sdílení informací, výměnu nápadů a prozkoumání potenciálních obchodních příležitostí, než se přistoupí k fyzickým B2B schůzkám za účelem další spolupráce – turecká strana se plánuje v říjnu zúčastnit naší kooperační akce Kontakt-Kontrakt na MSV v Brně.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
O. Hrdlička / RHK Brno / hrdlicka@rhkbrno.cz / +420 532 194 918

Doporučujeme