Ochrana duševního vlastnictví na zahraničních trzích

Technologické centrum Praha (TC Praha), síť Enterprise Europe Network ČR (EEN ČR) a agentura CzechTrade zvou na prakticky orientovaný seminář Ochrana duševního vlastnictví na zahraničních trzích.

Datum konání
26.01.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Technologické centrum Praha, Praha
Další akce v kategoriích

Seminář je určený pro exportně orientované malé a střední firmy.

Podmínkou úspěšného rozvoje firmy, zavádění inovací i proniknutí na zahraniční trhy je adekvátní ochrana firemního duševního vlastnictví (IP).

Jak chránit logo, značku, nový výrobek či jeho unikátní vzhled, prakticky uplatnitelný objev, i rozmanité inovace doma a v zahraničí a jak nakládat s IP na veletrzích?

Cíl:

Cílem bude poskytnout srozumitelnou a souhrnnou informaci o možnostech ochrany inovací a duševního vlastnictví při exportu výrobků či služeb do zahraničí, během vystavování inovačních výrobků na zahraničních veletrzích a výstavách i při zakládání společných podniků v zahraničí.

Přednášející:

V programu semináře vystoupí experti z IP SME Helpdesku zaměření na země jihovýchodní Asie, odborníci z domácích advokátních kanceláří specializovaní na zahraniční IP ochranu a zástupci sítě Enterprise Europe Network ČR poskytující bezplatné základní poradenství v otázkách spojených s ochranou duševního vlastnictví.

V jednání je účast v programu dalšího experta z regionálního IP Helpdesku pro země Latinské Ameriky.

Definitivní program semináře bude znám na počátku ledna 2023.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
V. Suchý / TC Praha, Ve Struhách 27, Praha 6 / suchy@tc.cz / +420 234 006 163

Doporučujeme