Online konzultační den pro Karlovarský kraj

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s CzechInvestem, TAČR a Karlovarské agentury rozvoje podnikání zve všechny zájemce z řad podnikatelů na online konzultační den pro Karlovarský kraj, který se koná ve čtvrtek 6. května 2021 od 09:00 do 15:00.)

Datum konání
06.05.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele, programů z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost či konzultace k podpoře exportu.

Účastníci:

Přítomni budou zástupci agentury CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace, Karlovarské agentury rozvoje podnikání a Technologické agentury ČR.

Informace:

  • Konzultace jsou bezplatné.
  • Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 30. dubna 2021 e-mailem na adresu karlovyvary@czechinvest.org či telefonicky na číslo +420 601 157 555.
  • V emailové registraci uveďte jméno, název společnosti a kontakt na Vás a ideálně i téma či projekt, kterého se Vaše konzultace bude týkat. Konkrétní hodina konzultace Vám bude potvrzena ze strany regionální kanceláře. Poté Vám bude zaslán odkaz k připojení přes MS Teams.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Bc. Kateřina Maružánová / Regionální kancelář pro Karlovarský kraj / Katerina.maruzanova@czechinvest.org / +420 601 157 555

Doporučujeme