Ontochain Summit

Ve čtvrtek 22. června 2023 se uskuteční už druhý ročník Ontochain ​​​​summitu pro důvěryhodný internet, který pořádá iniciativa Next Generation Internet (NGI).

Datum konání
22.06.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Akce poskytne účastníkům a inovátorům, kteří se zabývají ekosystémem web3, příležitost navázat kontakty s řadou expertů, získat cenné zkušenosti s vývojem aplikací založených na blockchainu a vyhrát jednu ze šesti cen v hodnotě až 3 000 eur.

Program:

V úvodní části si účastníci akce budou moci poslechnout přednášku s názvem Škálovatelnost, replikovatelnost a využitelnost pro aplikace založené na blockchainu na úrovni EU. Následovat bude diskuse u kulatého stolu za účasti celé řady odborníků z různých oblastí, kteří budou téma analyzovat z mnoha perspektiv.

V rámci Ontochain ​​​​summitu se také uskuteční dva online hackathony, během kterých dostanou účastníci příležitost předvést své dovednosti v oblasti vývoji inovativních aplikací pro řešení reálných výzev, založených na službách softwarového ekosystému Ontochain ​​.

Hackathony budou věnované následujícím tématům:

  • Hackathon #1 – Vývoj důvěryhodných aplikací, které řeší lidská práva (23. a 24. června)
  • Hackathon #2 – Vývoj důvěryhodných aplikací pro e-commerce a další služby (30. června a 1. července).

Kromě toho, že hackathony účastníkům umožní získat cenné zkušenosti s vývojem aplikací na blockchainu, jim nabídnou také šanci vyhrát šest cen, z nichž nejvyšší bude v hodnotě 3000 eur.

Projekt Ontochain byl spuštěn v rámci iniciativy Evropské komise nazvané New Generation Internet (NGI) v září 2020. Iniciativa poskytuje v rámci Ontochain projektu finanční prostředky internetovým inovátorům na vývoj řešení pro správu znalostí založených na technologii blockchain. Pomocí Ontochain může vzniknout řada nových aplikací v oblastech, jako je důvěryhodný web a sociální média, decentralizované a neřízené online sociální sítě atd.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme