Infotherma 2019

Ve dnech od 21. do 24. ledna 2019 se v Ostravě uskuteční 26. ročník mezinárodní výstavy zaměřené na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů.

Datum konání
21.01.2019 - 24.01.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Ostrava, Černá louka 3235
Další akce v kategoriíchJedná se o největší specializovanou výstavu v České republice, kde jsou zastoupeny mnohé evropské a světové značky s výrobky a produkty k tepelné pohodě domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se každoročním setkáním návštěvníků s vystavovateli a odbornou veřejností.

Zajímavou novinkou výstavy Infotherma bude vstupní expozice moderního domu s využitím prvků úsporného bydlení a zdrojů vytápění. Zakomponovány zde budou ukázky stavebních materiálů, možné alternativy vytápění, větrání, klimatizace, TZB instalací, výroby el. energie včetně jejího skladování apod.

Po celou dobu výstavy bude pro zájemce připraven odborný doprovodný program, který bude obsahovat aktuální a pro návštěvníky zajímavá témata. Každoročně se na doprovodném programu podílí přední odborníci zabývající se tématy vytápění, úspor energií a využívání obnovitelných zdrojů.

Na výstavě budou představeny i diskutovaná témata zásob fosilních paliv ve světě a v České republice a nejperspektivnější zdroje obnovitelné energie. Své místo na výstavě bude mít i problematika decentralizace výroby energií, umísťování fotovoltaických panelů na střechy domů, možnosti skladování přebytků vyrobené energie, elektromobilita i spolupráce s centrálními výrobci a distributory energií.

Další informace naleznete na webových stránkách akce.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@infotherma.cz / 602 727 219, 737 169 106

Doporučujeme