Planet Budapest 2021

Akce Planet Budapest 2021, Expo a Světový summit o udržitelnosti proběhnou ve dnech od 29. listopadu do 5. prosince 2021.

Datum konání
29.11.2021 - 05.12.2021
Typ akce
Fórum
Země určení
Maďarsko
Místo konání
Budapešť, online
Další akce v kategoriích

Planet Budapest 2021 je rozsáhlá akce, jejímž cílem je otevírat pro vystavovatele nové příležitosti na trhu. Akce, která má přilákat desítky tisíc domácích i zahraničních návštěvníků, se zúčastní hlavy států a vlád, vládní úředníci a klíčové osobnosti z akademické sféry, byznysu a z oblasti financí.

Organizátoři akce uspořádali již tři úspěšné světové summity o vodě v Budapešti v letech 2013, 2016 a 2019. Při posledním ročníku absolvovalo 58 vystavovatelů během
tří dnů více než 700 obchodních jednání. Průzkum mezi vystavovateli ukázal, že obchodní přínosy daleko převažovaly nad náklady na výstavu.

Akce Planet Budapest 2021 zaměřená na udržitelnost svým rozsahem a pokrytými sektory mnohonásobně překonává dřívější světové summity o vodě.

Informace:

  • Organizátoři nabízejí příležitost k prezentaci společnostem ze zemí Visegrádu, které poskytují produkty a/nebo služby přispívající k udržitelnému rozvoji. Účast vystavovatelů však není automatická. Po vyhodnocení přihlášek zaslaných prostřednictvím jednoduchého online systému organizátoři vyberou vystavovatele, kteří nejlépe splňují cíle a zaměření akce.
  • Přihlásit se můžete ve třech sekcích: (1) startupy, (2) obchodní společnosti, (3) vysoké školy a profesní organizace.
  • Poplatek vystavovatele za šest výstavních dnů je pouze 40 000 HUF bez DPH za metr čtvereční. Kromě komplexního výstavního balíčku zahrnuje výstavní poplatek také poplatek za odbornou přípravu a školení.
  • Přihláška na akci
  • Další informaceKontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ministerstvo zahraničních věcí a obchodu a maďarská agentura pro rozvoj exportu HEPA / planetbudapest2021@mfa.gov.hu