Planet Budapest 2021

Akce Planet Budapest 2021, Expo a Světový summit o udržitelnosti proběhnou ve dnech od 29. listopadu do 5. prosince 2021.

Datum konání
29.11.2021 - 05.12.2021
Typ akce
Fórum
Země určení
Maďarsko Maďarsko
Místo konání
Budapešť, online
Další akce v kategoriích

Planet Budapest 2021 je rozsáhlá akce, jejímž cílem je otevírat pro vystavovatele nové příležitosti na trhu. Akce, která má přilákat desítky tisíc domácích i zahraničních návštěvníků, se zúčastní hlavy států a vlád, vládní úředníci a klíčové osobnosti z akademické sféry, byznysu a z oblasti financí.

Agentury CzechTrade, CzechInvest a Velvyslanectví ČR v Budapešti připravují společný český národní stánek s finanční podporou všech tří institucí (u velvyslanectví se jedná o projekt ekonomické diplomacie). Cílem prezentace českých firem z oblasti udržitelnosti / ekotech / vodohospodářství a nanotechnologie je nalezení nových exportních příležitostí, navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery (B2B i B2G) i zákazníků – v Maďarsku i v ostatních zemích V4 – a získání aktuálních informací v daném oboru, včetně identifikace nových trendů.

Informace:

  • Organizátoři nabízejí příležitost k prezentaci společnostem ze zemí Visegrádu, které poskytují produkty a/nebo služby přispívající k udržitelnému rozvoji. Účast vystavovatelů však není automatická. Po vyhodnocení přihlášek zaslaných prostřednictvím jednoduchého online systému organizátoři vyberou vystavovatele, kteří nejlépe splňují cíle a zaměření akce.
  • Organizátoři hradí ubytování pro jednoho zástupce vystavující zahraniční společnosti, na celou dobu trvání akce.
  • S účastí jsou spojeny mj. finanční náklady, jejichž velikost se odvíjí od velikosti výstavní plochy. Poplatek vystavovatele za šest výstavních dnů je 40 000 HUF bez DPH za metr čtvereční. Kromě komplexního výstavního balíčku zahrnuje výstavní poplatek také poplatek za odbornou přípravu a školení.
  • Firmy, které se zúčastní společného národního stánku organizovaného agenturami CzechTrade, CzechInvest a Velvyslanectvím ČR v Budapešti, budou mít díky finanční podpoře všech tří institucí (u velvyslanectví se jedná o projekt ekonomické diplomacie), výhodnější podmínky účasti.
  • Průměrná plocha vystavovatele na kolektivním stánku je 9 m2.
  • Počet volných míst na kolektivním stánku je limitovaný.
  • Přihláška na akci
  • Další informace

Kontakt:

V případě zájmu o účast či dotazů kontaktujte gestory akce: 

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ministerstvo zahraničních věcí a obchodu a maďarská agentura pro rozvoj exportu HEPA / planetbudapest2021@mfa.gov.hu

Doporučujeme