Podnikatelská mise do Estonska, Lotyšska a Litvy

Podnikatelská mise, která bude doprovázet předsedu Senátu Parlamentu ČR pana Miloše Vystrčila do Estonska, Lotyšska a Litvy se uskuteční ve dnech od 31. října do 4. listopadu 2021.

Datum konání
31.10.2021 - 04.11.2021
Typ akce
Mise
Země určení
Estonsko Estonsko
Litva Litva
Lotyšsko Lotyšsko
Místo konání
Tallin, Riga, Vilnius
Další akce v kategoriích

Z pověření Senátu organizuje misi Svaz průmyslu a dopravy ČR. Podnikatelskou delegaci povede prezident svazu Jaroslav Hanák.

Hlavním bodem cesty budou podnikatelská fóra, která se uskuteční v Tallinnu, Rize a Vilniusu a na která budou přizvány firmy oslovené místními partnerskými komorami. Fóra zahájí předseda Senátu Miloš Vystrčil za účasti svých protějšků.

Určení:

Účast v delegaci je doporučena firmám působícím zejména v těchto oblastech:

dopravní průmysl a infrastruktura, energetika, elektrotechnika, ICT, zdravotnická technika, farmaceutický průmysl, chemický průmysl, ad.

Informace:

  • Uzávěrka závazných přihlášek je 27. září 2021.
  • Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 44 500 Kč, pro členské firmy SP ČR platí zvýhodněná cena 42 300 Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelech, místní transfery, účast na podnikatelských fórech a společenských akcích, zápis společnosti do oficiálního katalogu mise, občerstvení a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty. Přeprava vládním speciálem je zdarma.
  • Podmínkou účasti v podnikatelské delegaci je absolvování kompletního očkování proti covid-19 s uplynutím lhůty alespoň 14 dnů od poslední dávky. O epidemiologických opatřeních, která budou platná na místě, a případných dalších souvisejících povinnostech Vás bude pořadatel informovat.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Tomáš Hodač / Manažer pro mezinárodní vztahy / thodac@spcr.cz / +420 225 279 406

Doporučujeme