Podnikatelská mise do Japonska a Korejské republiky

Podnikatelská mise do Japonska a Korejské republiky proběhne ve dnech od 10. do 17. června 2023.

Datum konání
10.06.2023 - 17.06.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Japonsko Japonsko
Korejská republika Korejská republika
Místo konání
Tokio, Hirošima, Soul, Sedžong a Tedžon
Další akce v kategoriích

Mise je organizovaná Svazem průmyslu a dopravy ČR z pověření místopředsedu vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj ČR. Podnikatelskou misi povede viceprezidentka SP ČR Milena Jabůrková. Na organizaci programu na místě se podílí Velvyslanectví ČR v Tokiu a Soulu ve spolupráci s místními partnery.

Mise se koná při příležitosti pracovní návštěvy místopředsedy vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj ČR Ivana Bartoše v Japonsku a v Koreji, kterou mj. doprovodí i představitelé Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci.

Návštěva bude v oblasti ekonomické spolupráce zaměřena zejména na obory související s ICT (a to v širším pojetí, tedy například i související ICT a technologická řešení, a to především v oblastech kyberbezpečnosti, AI, či gamingu), a dále v oblasti cestovního ruchu.

V předběžném programu mise se počítá s organizací networkingových akcí za přítomnosti místopředsedu vlády a japonských nebo korejských firem v obou navštívených zemích, návštěvy firem z oblasti technologií a cestovního ruchu, návštěva některých z výzkumných univerzit a technologických inkubátorů, akcelerátorů či inovačních center.

Další program v jednání/bude doplňován a upřesňován.

Informace:

  • Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 71 100 Kč včetně DPH pro členy Svazu průmyslu a dopravy ČR a 79 000 Kč včetně DPH pro nečleny.
  • Uzávěrka závazných přihlášek je 15. května 2023.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Martin Natafaluši / mnatafalusi@spcr.cz / +420 733 643 556

Doporučujeme