Podnikatelská mise do Rumunska

Svaz průmyslu a dopravy ČR Vás zve k účasti v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet předsedu Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila do Rumunska v týdnu od 21. listopadu 2023.

Datum konání
21.11.2023 - 23.11.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Rumunsko Rumunsko
Místo konání
Bukurešť
Další akce v kategoriích

Podnikatelskou misi za Svaz průmyslu a dopravy ČR povede viceprezidentka Milena Jabůrková.

Harmonogram cesty, s prozatímními termíny stanovenými na 21. až 23. listopadu 2023, bude zahrnovat pracovní program v Bukurešti a pravděpodobně i v severovýchodní části Rumunska ve městě Suceava. Ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Bukurešti a místními podnikatelskými organizacemi budou plánována byznys fóra, B2B networking/matchmaking a další doprovodné programy, které umožní navázání kontaktů s místním podnikatelským prostředím.

Zaměření:

Prioritními sektory pro tuto podnikatelskou misi jsou: obranný a bezpečnostní sektor, civilní obrana, dopravní infrastruktura – smart cities, energetika a ICT.

Informace:

  • V případě zájmu o účast v této misi vyplňte formuláře (předběžný zájem) do pátku 20. 10. 2023.
  • Závazná registrace bude otevřena v druhé polovině října, spolu s informací o ceně účasti a detailnějšími informacemi o harmonogramu cesty.
  • Kapacita mise je omezená. Svaz průmyslu a dopravy ČR si vyhrazuje právo na výběr přihlášených členů mise dle volných kapacit či adekvátního zaměření této konkrétní mise.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ mise@spcr.cz

Doporučujeme