Podnikatelská mise do Srbska

Země konání:
Novi Sad Srbsko
Typ akce:
Mise
Datum konání:
03. 10. 2019 - 04. 10. 2019

Ve dnech od 3. do 4. října 2019 proběhne Podnikatelská mise do Srbska určená pro firmy podnikající v oblasti turismu a cestovního ruchu.Součástí programu budou předem domluvená dvoustranná jednání se srbskými zástupci firem ze stejného oboru, na kterých je možno v krátkém čase a na jednom místě navázat větší množství kontaktů s potenciálními obchodními partnery.

Firmám, které se zúčastní, je umožněna bezplatná prezentace společnosti na mezinárodním veletrhu LORIST 2019 na stánku pod záštitou Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje. Dále prezentace firmy na tiskové konferenci a před podniky z oblasti turismu a cateringu ve vinné oblasti Vojvodina.

Program mise

Informace:

  • V rámci mise je bezplatně poskytnuta účast na celém programu, zajištění účasti a organizace schůzek na dvoustranných jednáních, asistenční služby pracovníků KHK MSK, zástupců Hospodářské komory Vojvodina a Enterprise Europe Network v průběhu celé mise, pro zástupce firem podnikajících v turismu a cestovním ruchu bezplatná prezentace firmy na stánku Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje na mezinárodním veletrhu LORIST. Účastníci si hradí pouze náklady na ubytování a dopravu.
  • Předpokládaná cena ubytování ve výši cca 49 EUR/os/noc.
  • Registrace na misi


Kontaktní informace

+420 597 479 330Pravidelné novinky e-mailem