Podnikatelská mise do Srbska

Ve dnech od 3. do 4. října 2019 proběhne Podnikatelská mise do Srbska určená pro firmy podnikající v oblasti turismu a cestovního ruchu.

Datum konání
03.10.2019 - 04.10.2019
Typ akce
Mise
Místo konání
Novi Sad,
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchSoučástí programu budou předem domluvená dvoustranná jednání se srbskými zástupci firem ze stejného oboru, na kterých je možno v krátkém čase a na jednom místě navázat větší množství kontaktů s potenciálními obchodními partnery.

Firmám, které se zúčastní, je umožněna bezplatná prezentace společnosti na mezinárodním veletrhu LORIST 2019 na stánku pod záštitou Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje. Dále prezentace firmy na tiskové konferenci a před podniky z oblasti turismu a cateringu ve vinné oblasti Vojvodina.

Program mise

Informace:

  • V rámci mise je bezplatně poskytnuta účast na celém programu, zajištění účasti a organizace schůzek na dvoustranných jednáních, asistenční služby pracovníků KHK MSK, zástupců Hospodářské komory Vojvodina a Enterprise Europe Network v průběhu celé mise, pro zástupce firem podnikajících v turismu a cestovním ruchu bezplatná prezentace firmy na stánku Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje na mezinárodním veletrhu LORIST. Účastníci si hradí pouze náklady na ubytování a dopravu.
  • Předpokládaná cena ubytování ve výši cca 49 EUR/os/noc.
  • Registrace na misi

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ een@khkmsk.cz / +420 597 479 330

Doporučujeme