Podnikatelská mise do Vídně – Smart Cities

Ve dnech od 14. do 15. června 2023 je plánovaná doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu PČR, Miloše Vystrčila, do Rakouska.

Datum konání
14.06.2023 - 15.06.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Rakousko Rakousko
Místo konání
Vídeň
Další akce v kategoriích

Misi bude společně s Kanceláří předsedy Senátu a Velvyslanectvím ČR v Rakousku organizovat Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Pracovní cesta podnikatelské delegace bude směřovat do hlavního města Rakouska a centrálním tématem bude oblast Smart Cities, tedy řešení pro chytrá města, napříč odvětvími, kterými je Vídeň známá.

Účast je doporučena podnikatelským subjektům, kteří chtějí lépe pochopit a inspirovat se realizovanými projekty v oblasti Smart Cities v Rakousku a specificky ve Vídni, s možností obchodní spolupráce v této oblasti. Dopravu z Vídně a do Vídně si budou podnikatelé zajišťovat sami – SP ČR doporučí časově vhodné formy přesunu, např. vlak a autobus. Program bude směřován na odpoledne a večer ve středu 14. června a poté ráno a dopoledne ve čtvrtek 15. června.

Program a harmonogram se nyní finalizuje a bude maximálně reflektovat zájmy českých podnikatelských subjektů. Pořadatelé proto vyzývají zájemce, aby vyjádřili svůj předběžný zájem o účast v této podnikatelské delegaci a v rámci toho také blíže identifikovali oblasti svého zájmu (např. přesah SM do affordable housing, řízení dopravy, smart grids, atd.)

V případě předběžného zájmu prosím vyplňte tento základní formulář do 19. 5. 2023.

Tým SP ČR s Vámi bude poté v kontaktu o dalších podrobnostech cesty, včetně její ceny, která bude pokrývat ubytování, stravu, a náklady na program ve Vídni.

V případě dotazů se prosím obraťte na Petra Teplého ze Sekce vnějších vztahů SP ČR (pteply@spcr.cz, +420 603 459 521).

Členové podnikatelské delegace během cesty budou mít možnost:

  • Prezentovat své produkty/služby prostřednictvím B2B jednání, společného tištěného katalogu k misi a společných PPT prezentací na podnikatelském semináři a business networkingu.

  • Seznámit se se specifiky Smart City projektů ve Vídni prostřednictvím návštěv relevantních institucí a podniků.
  • Předem si určit vytipované konkrétní firmy/subjekty, které mají zájem během cesty potkat.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petr Teplý / pteply@spcr.cz / +420 603 459 521

Doporučujeme