Podnikatelská mise do Vologdy a Petrohradu

Ve dnech od 3. do 6. prosince 2019 proběhne zahraniční podnikatelská misi českých firem podnikajících v oblasti dřevozpracujícího průmyslu, potravinářství, zpracování a zneškodňování odpadů a hutnictví do Ruska.

Datum konání
03.12.2019 - 06.12.2019
Typ akce
Mise
Místo konání
Vologda, Petrohrad,
Další akce v kategoriíchSoučástí programu budou předem domluvená dvoustranná jednání s ruskými firmami ve Vologdě a Petrohradu, na kterých je možno v krátkém čase a na jednom místě navázat větší množství kontaktů s potenciálními obchodními partnery.

Firmám působícím v oblasti dřevozpracujícího průmyslu je umožněna bezplatná prezentace společnosti na mezinárodním veletrhu Ruský les 2019 na stánku pod záštitou Moravskoslezského kraje.

Zájemci se mohou zúčastnit exkurzí do místních firem. Společensko-pracovní setkání na Generálním konzulátu Petrohradu rozšíří možnost navázání nových obchodních kontaktů také na další teritorium.

Informace:

  • Účastnický poplatek: V rámci mise je bezplatně poskytnuta účast na celém programu, zajištění účasti a organizace schůzek na dvoustranných jednáních, asistenční služby pracovníků KHK MSK, zástupců Hospodářské komory Vologda a Russian Agency for Small and Medium Enterprises Support v průběhu celé mise, pro zástupce firem podnikajících v dřevozpracujícím průmyslu bezplatná prezentace firmy na stánku Moravskoslezského kraje na mezinárodním veletrhu Ruský les.
  • Všem účastníkům bude také v rámci poskytovaných služeb zajištěna bezplatná přeprava na místě a doprava z Čeperovce (letiště) do Vologdy.
  • Cestovní náklady: Dle předběžného odhadu náklady na dopravu pro jednu osobu činí cca 11 tis. Kč. (letecké spojení Praha-Petrohrad-Čerepovec a zpět). Dopravu na letiště Praha si zajišťuje každý účastník sám. Předpokládaná cena ubytování ve výši cca 1 200 až 2 000 Kč/os/noc.
  • Registrace na misi

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ een@khkmsk.cz / +420 597 479 330

Doporučujeme