Podnikatelská mise HK ČR do Itálie – ODLOŽENO

Ve dnech od 14. do 16. ledna 2016 proběhne podnikatelská mise Hospodářské komory ČR do Itálie.

Datum konání
14.01.2021 - 16.01.2021
Typ akce
Mise
Země určení
Itálie Itálie
Místo konání
Řím
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem podnikatelské mise, která je primárně určená pro společnosti podnikající v oborech digitalizace, automatizace, robotizace, nano, space a zdravotnictví, je hlavní město Řím. Kapacita podnikatelské mise je limitována na 10 osob.

Program:

Hlavním bodem podnikatelské mise bude podnikatelské fórum spolu s bilaterálním jednáním mezi českými a italskými firmami. V rámci B2B mají účastníci jednání možnost navázat kontakt s novými italskými partnery nebo rozvinout kontakt s těmi stávajícími. Dalším bodem programu bude mimo jiné seminář pro české firmy týkající se obchodních příležitostí v Itálii na Velvyslanectví ČR v Římě.

Informace:

Záloha na účastnický poplatek díky činí 990 EUR (zahrnuje zpáteční letenku, ubytování, stravu, místní transfery a další náklady spojené s organizací programu). Pokud nemůžete zálohu uhradit v EUR, vyznačte, prosím,v přihlášce, že chcete hradit ekvivalent ve výši 25 900 Kč. (Členové HK ČR mají slevu na účastnickém poplatku ve výši 10 %, záloha na účastnický poplatek pro členy HK ČR tedy činí 891 EUR, resp. 23 310 Kč).

Aktuálně je při vstupu do Itálie nutné již disponovat negativním výsledkem testu na přítomnost nemoci SARS-CoV-2, ne však starším 72 hodin. Při návratu do ČR je opět nutné podrobit se testu na přítomnost nemoci. Více informací týkající se vstupu na území Itálie

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ lukac@komora.cz

Doporučujeme