Podnikatelská mise s ministrem zahraničí do Indie

Podnikatelská delegace, kterou povede viceprezidentka SP ČR Milena Jabůrková, bude doprovázet ministra zahraničních věcí ČR Jana Lipavského při jeho návštěvě Indické republiky ve dnech do 7. do 11. listopadu 2022.

Datum konání
07.11.2022 - 11.11.2022
Typ akce
Mise
Země určení
Indie Indie
Místo konání
Dillí, Bombaj
Další akce v kategoriích

Určení:

Účast v delegaci se doporučuje zejména firmám z oblasti strojírenství a kolejové dopravy, smart energetiky, ICT, leteckého a obranného průmyslu, zdravotnictví, cestovního ruchu a dalších inovativních oborů.

Podle předběžného rámcového programu navštíví podnikatelská delegace Dillí a Bombaj. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Dillí, Kanceláří CzechTrade v Bombaji a partnerským Svazem indického průmyslu podnikatelská fóra a B2B jednání a další networkingové akce a program.

Rámcový program:

  • Pondělí 7. listopadu: odlet z Prahy vládním letadlem do Dillí, přílet v podvečer do Dillí
  • Úterý 8. listopadu: podnikatelské fórum a B2B jednání a další program, recepce na Velvyslanectví ČR k oslavě státních svátků 28. 10. a 17. 11.
  • Středa 9. listopadu: dopoledne program v Dillí, odpoledne přelet do Bombaje
  • Čtvrtek 10. listopadu: podnikatelské fórum a B2B jednání v Bombaji ve spolupráci s honorární konzulkou a pobočkou Svazu indického průmyslu
  • Pátek 11. listopadu: program v Bombaji, prohlídka města a odlet z Bombaje do Prahy

Informace:

  • Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je pro členské firmy SP ČR 54 150 Kč, pro nečlenské subjekty 57 000 Kč a zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce, vízový poplatek, zápis do oficiálního katalogu mise a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).
  • Uzávěrka závazných přihlášek je v pondělí 3. října 2022.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Sabina Tančevová / manažerka pro mezinárodní vztahy Svazu průmyslu a dopravy ČR / stancevova@spcr.cz / +420 225 279 402

Doporučujeme