Zdroj: CzechTrade

Podnikatelská mise technologických start-upových firem do Nizozemska 2023

Agentura CzechTrade a Velvyslanectví ČR v Haagu pořádají pro české firmy společnou účast na podnikatelské misi pro technologické start-upy do Nizozemska.

Datum konání
11.10.2023 - 12.10.2023
Typ akce
Prezentace
Země určení
Nizozemsko Nizozemsko
Místo konání
Amsterdam
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Akce je spojená s účastí na prestižní start-upové konferenci CES Unveiled v Amsterdamu.

Akce nabízí příležitost pro přední technologické společnosti, start-upy a vývojáře prezentovat své produkty, prototypy a koncepty z oblasti informačních technologií, virtuální reality, umělé inteligence, IOT/senzoriky, chytré domácnosti, robotiky, digitálních řešení pro zdravotnictví, vesmírných technologií, fintech, gamingu, mobility, Smart Cities nebo udržitelnosti a seznámit se s nizozemským start-upovým ekosystémem.

Součástí dvoudenního programu bude Pitch Training Session v Amsterdamu, setkání se start-upy z dalších zemí a networking. V rámci CES Unveiled jsou na programu prezentace, panelové diskuze, interaktivní ukázky a příležitost pro networking a navazování obchodních kontaktů s investory, venture kapitalisty, konzultanty, softwarovými vývojáři, odbornými návštěvníky z oblasti průmyslu a fintech, zástupci médií nebo dalšími start-upy z více než 30 zemí světa.

CES Unveiled nabízí unikátní platformu pro budování firemní značky, navazování nových strategických partnerství a poutá pozornost špičkových médií před nejvlivnější technologickou událostí na světě, CES v Las Vegas, která se každoročně koná v Nevadě v USA.

Proč byste se měli účastnit právě této mise:

  • Nizozemsko je známé jako jedno z nejvíce podnikatelsky orientovaných a technologicky pokročilých míst v Evropě. Existuje zde dostatek rizikového kapitálu a investičních fondů, které pomáhají financovat a rozvíjet nové technologické společnosti.
  • Amsterdam je jedním z klíčových center nizozemské start-upové komunity. Město je domovem mnoha technologických společností, inkubátorů, akcelerátorů a coworkingových prostorů, které nabízejí prostředí pro inovace a spolupráci.
  • Mezinárodní start-upová konference CES Unveiled Amsterdam je evropským předstupněm globální start-upové akce CES Las Vegas. Na této  konferenci se představují vznikající technologie zaměřující se na klíčové trendy a Vaše firma může být u toho.
  • Propojte se s technologickými giganty, investory a dalšími inovativními start-upy, budujte svou značku, získejte pozornost světových médií a navažte nová partnerství.

Program:

Středa 11. října 2023

  • Setkání s účastníky podnikatelské mise v Amsterdamu
  • Pitch Training Session at Global School for enterpreneurship Amsterdam by Unknown Group
  • Návštěva největšího start-upového hubu v Evropě b-amsterdam – představení místního start-upového ekosystému a networking se zasídlenými společnostmi (tbc)
  • Setkání se start-upovými firmami z Maďarska a Slovenska a společný neformální večer

Čtvrtek 12. října 2023

  • Celodenní účast na CES Unveiled Amsterdam
  • Individuální prezentace firmy – každá firma bude mít k dispozici jeden stůl „highboy“, připojení k elektřině

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Rejmíš Vojtěch / exportní konzultant / vojtech.rejmis@czechtrade.cz / +420 224 907 594

Doporučujeme