Prezentace českého designu v Indii

Ve dnech 12. – 15. března se uskuteční v Mumbaí prezentace českého designu v rámci prestižní série módních přehlídek pořádaných největším indickým vydavatelstvím pod hlavičkou „Bombay Times Fashion Week“. 

Datum konání
12.03.2020 - 16.03.2020
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Indie Indie
Místo konání
Mumbaí
Další akce v kategoriích

Poprvé se tato významná prezentační a společenská akce uskuteční za účasti partnerské země, kterou budou zastupovat přední české módní návrhářky Beata Rajská a Aranka Slavíková a také české sklárny a umělečtí skláři Moser, Preciosa, Sans Souci, Clartés Bohemia, Jiří Pačinek Glass, Halama Original Czech Art Glass, Jaroslav Svoboda AGS, Ladislav Ševčík Bohemia Crystal a Sklo Šafránek.

V rámci třídenní akce se představí české módní návrhářství, skleněné šperky, ručně broušené a foukané křišťálové sklo, jakož i světelná skleněná instalace.

Program akce, realizované jako projekt na podporu ekonomických zájmů (PROPED), bude doplněn také obchodními jednáními v prostorách výstavy věnované českému sklářství, kam budou indičtí obchodní partneři zváni ke schůzkám ve formátu B2B. Výstava a série módních přehlídek se uskuteční v hotelu St. Regis v Mumbaí.

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte Velvyslanectví ČR v Dillí prostřednictvím e-mailu: milan_tous@mzv.cz

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme